Zadnja utakmica polusezone: Lokomotiva - Split 3:0

Lokomotiva je u sklopu 20. kola odigrala svoju posljednju utakmicu polusezone protiv RNK Splita u Kranjčevićevoj i oprostila se u zadnjoj utakmici visokom pobjedom od 3:0!

Od početka susreta Lokomotiva je dominirala te je došla u prednost već u 10, minuti susreta pogotkom Jana Doležala. U 20. minuti branič RNK Splita igrao je rukom te je pravedno dosuđen kazneni udarac. Iz kaznenog udarca pucao je Josip Ćorić, no nekolicina igrača je nedozvoljeno ušla u kazneni prostor prilikom izvođenja jedanaesterca tako da je kazneni udarac ponovljen, no opet je precizan bio Josip Ćorić za 2:0 za Lokomotivu. U nastavku je Lokomotiva nizala lijepe akcije te nekolicinu udaraca, no ispratili smo prvo poluvrijeme s 2:0 za Lokomotivu.

LOKOMOTIVA - SPLIT 3:0

10' 1:0 za Lokomotivu, strijelac Jan Doležal
21' 2:0 za Lokomotivu, strijelac Josip Ćorić iz kaznenog udarca
66' 3:0 za Lokomotivu, strijelac Rrahmani!

Lokomotiva: Zagorac, Rožman, Marić, Antunović, Rrahmani, Ivanušec, Ćorić, Grezda, Kolinger, Capan, Majstorović
klupa: Filipović, Majer, Skansi, Halilović, Stolnik, Doležal, Bočkaj