Trener Tokić: Trebali smo pobijediti

Nakon remija na Poljudu, na održanoj konferenciji za novinare, trener Lokomotive, Mario Tokić je izjavio:

"U prvom poluvremenu odigrali smo upravo onako kako smo željeli, ali nismo pobijedili isključivo zato što nismo iskoristili 6-7 situacija koje smo stvorili. Da smo zabili drugi gol, pobijedili bi. U drugom dijelu nesmotreni drugi žuti karton Bočkaja usmjerio je utakmicu, mi smo se do kraja morali braniti, no unatoč tome Hajduk nam nije stvorio niti jednu pravu priliku.

Sve je teklo prema našoj pobjedi, ali ja sam napravio pogrešku uvođenjem Stolnika koji se nije snašao i po meni je taj gol za 1-1 pao kao plod te zamjene.
Vidio sam da je Carrillo uveo jednog ofenzivnog igrača na našu lijevu stranu, bio sam uvjeren da ću taj problem riješiti uvođenjem Stolnika, međutim, nije se snašao i to je ipak na koncu bila moja pogreška. Trebali smo danas pobijediti."

Na upit zbog čega ja napravio izmjenu već u 34. minuti kada je izvađen Endri Cekici umjesto kojeg je ušao Petar Bočkaj, trener Tokić odgovara:

"Nisam bio zadovoljan njegovom igrom, Danas jednostavno nije bio pravi, mogao je sam riješiti utakmicu."