Treća pripremna utakmica u Medulinu protiv Zrinjskog

Lokomotiva je u nedjelju, s početkom u 15:00 sati odigrala svoju treću pripremnu utakmicu protiv Hrvatskog športskog kluba Zrinjski iz Mostara. Nakon što je u prvoj utakmici Lokomotiva pobijedila Cibaliju 3:1, te u drugoj remizirala sa slovenskim prvoligašem Ankaranom. Lokosi su poveli već u 7. minuti pogotkom Krstanovića. Pred kraj prvog poluvremena Zrinjski je izjednačio preko Stojkića, tako da smo prvo poluvrijeme ispratili s rezultatom 1:1. Promjenu rezultata čekali smo do 72. minute kada je Mathias Chago precizno realizirao kazneni udarac za novo vodstvo Lokosa. Ovom pobjedom Lokosi su se kao prvoplasirana momčad u skupini Arena Kupa plasirali u finale, gdje nas 31.1. u 15:00 sati dočekuje zaprešićki Inter.

Lokomotiva - Zrinjski 2:1

početna postava: Šemper, Datković, Knežević, Musa, Majer, Barić, Kastrati, Krajinović, Šunjić, Krstanović, Majstorović
klupa: Hendija, Antunović, Chago, Babić, Kolinger, Jakić, Burić, Hujber