Srcem za Zadar - humanitarni koncert

U srijedu, 11.5. u svečanoj dvorani Vatroslav Lisinski su među brojnim uzvanicima bili i igrači Lokomotive, na humanitarnom koncertu zadarskih pjevača i klapa, koji se održava pod pokroviteljstvom Predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar – Kitarović, a u organizaciji kluba Zadarskim studenata.

Ovim koncertom Klub zadarskih studenata pomaže zadarskoj bolnici i kupnji aparata Histeroskop. Ovaj uređaj služi za vizualizaciju unutrašnjosti maternice prilikom čega se evaluira i liječi mnogobrojna patologija bez upotrebe anestezije. Nabavkom ovog aparata, koji je standardni u gotovo svim razvijenim zemljama, želja je kluba olakšali liječenje te smanjiti liste čekanja i pojeftinili cijeli postupak.