Rudeš - Lokomotiva 1:2

U sklopu 30. kola odigrali smo u srijedu u Kranjčevićevoj utakmicu s Rudešom. Domaćin je poveo u 15. minuti pogotkom Fazlije. Do kraja prvog poluvremena Lokosi su imali nekoliko sjajnih akcija i prilika, no nažalost nisu postigli pogodak, izuzev pogotka Kastratija u 44. minuti no pritom je dosuđeno, u najmanju ruku, dvojbeno zaleđe.

Pri početku drugog dijela Babić je silovito povukao loptu, obrambeni Rudeša skrivio je kazneni udarac. Siguran pri izvođenju bio je Lovro Majer za 1:1. U nastavku smo vidjeli razigranu i atraktivnu Lokomotivu, u jednoj akciji napravljen je prekršaj na Krstsnoviću u kaznenom prostoru, te je suđen drugi kazneni udarac za Lokose. Bojan Knežević postigao je pogodak s bijele točke za preokret rezultata i vodstvo Lokosa.
U 83. minuti nakon prekršaja sudac Batinić pokazao je crveni karton za kapetana Šunjića, tako da su u nastavku Lokosi s igračem manje na terenu. Do kraja su Lokosi uspješno odolijevali naletima Rudešima te zasluženo uzeli sva tri boda.

RUDEŠ - LOKOMOTIVA 1:2

15' 1:0 za Rudeš, strijelac Fazli
46' 1:1 strijelac Lovro Majer (11m)
75' 2:1 strijelac Bojan Knežević (11m)

početna postava: Hendija, Karačić, Majstorović Kolinger, Datković, Šunjić, Knežević, Majer, Kastrati, Radonjić, Babić
klupa: Radelić Žarkov, Valentić, Musa, Barić, Burić, Krajinović, Krstanović