Predzadnja utakmica sezone - protiv Zagreba u Kranjčevićevoj!

Ostala su još dva neodigrana kola do kraja sezone. Pred nama je 35. kolo u kojem Lokomotiva dočekuje NK Zagrebu u Kranjčevićevoj. Utakmica će se odigrati u subotu u 17:00 sati.

Lokomotiva u dosadašnja 34. kola ima 4 boda više od petoplasiranog RNK Splita, pobjedom protiv Pjesnika potvrdili bi četvrto mjesto lige, koje najvjerojatnije nosi europske kvalifikacije. S druge strane je NK Zagreb, koji na krilima protekle dvije pobjede u zadnje tri utakmice i dalje se nada ostanku u prvoligaškom društvu.

Dakle, pred nama je gradski derbi koji definitvno nosi veći ulog od dosadašnjih utakmicama među gradskim rivalima, potvrda četvrte pozicije kod Lokosa ili nada za spas u prvoligaškom društvu kod Pjesnika!