Lokomotiva - Slaven Belupo 5:2

U sklopu 29. kola dočekali smo Slaven Belupo u Kranjčevićevoj. U utakmici visokog ritma nakon početnih desetak minuta gdje je Slaven djelovao ozbiljnije, Lokomotiva je postala konkretnija momčad te za gospodarila sredinom terena, dok je Slaven većinom svoje prilike vrebao iz kontra napada. U 26. minuti Lokosi su poveli lijepim pogotkom Šunjića, da bi u 31. minuti Krstanović postigao drugi pogodak za vodstvo 2:0. Činilo se kako će u ovu utakmicu Lokosi mirno privesti sredini i kraju, no prevarili smo se.
U prvoj akciji nakon izvedene lopte Slaven je smanjio zaostatak pogotkom Ivanovskog. U 38. minuti nakon pogreške domaće obrane isti igrač postiže gol za 2:2.

U drugom poluvremenu Lokomotiva je, figurativno rečeno, ubacila u višu brzinu te maestralnu igru oplodila s tri pogotka u drugom dijelu! Za novo vodstvo gol je postigao bivši Farmaceut Burić, zatim u zadnjih pet minuta susreta Radonjić je okrunio požrtvovnu igru s dva atraktivna pogotka za visoku pobjedu Lokomotive od čak 5:2!

LOKOMOTIVA - SLAVEN BELUPO 5:2

26' 1:0 za Lokomotivu, strijelac Ivan Šunjić
31' 2:0 za Lokomotivu, strijelac ivan Krstanović
32' 2:1 Slaven Belupo smanjio rezultat, strijelac Mirko Ivanovski
38' 2:2 Mirko Ivanovski izjednačuje rezultat
55' 3:2 za Lokomotivu! Strijelac Marko Burić
84' 4:2 za Lokomotivu! Strijelac Dejan Radonjić
89' 5:2 za Lokomotivu! Strijelac Dejan Radonjić

početna postava: Hendija, Karačić, Datković, Kolinger, Musa, Burić, Šunjić, Knežević, Radonjić, Kastrati, Krstanović

klupa: Radelić Žarkov, Valentić, Barić, Babić, Hujber, Oluić, Krajinović

Fotogaleriju s utakmica pogledajte ovdje.