Lokomotiva - Slaven Belupo 1:1

Lokomotiva je u sklopu 16. kola ugostila Slaven Belupo u Kranjčevićevoj. Već pri samom početku utakmice, vidjelo se da će temperatura ispod nule kočiti igračke mogućnosti na utakmici, unatoč odličnom stanju terena.
Lokomotiva je tijekom cijelog prvog dijela držala inicijativu, međutim pri završnicama akcijama nije bila konkretna, dok su gosti pokušavali probiti Lokomotivinu obranu, no bez uspjeha, tako da smo prvo poluvrijeme ispratili bez pogodaka.

U drugom povremenu, gosti su u 50. minuti imali kazneni udarac nakon prekršaja Ivanušeca, gdje je i zaradio žuti karton. Precizan s bijele točke bio je Gorfana u 50. minuti. Nakon postignutog gola Lokosi su svakako bili bolja momčad s većom intencijom ka pogotku. Lokosi su imali nekoliko izglednih prilika međutim čekali smo 80. minutu kada je Uzuni ozvrsnim pogotkom postavio konačnih 1:1. za remi sa Slavenom.

LOKOMOTIVA - SLAVEN BELUPO 1:1

50' 0:1 strijelac Gordana (11m) iz kaznenog udarca
80' 1:1 strijelac Uzuni postavlja konačni remi

početna postava: Grbić, Datković, Lecjaks, Radonjić, Ivanušec, Drožđek, Kolinger, Uzuni, Karačić, Burić, Majstorović
klupa: Hendija, Hujber, Halilović, Mlinar, Kastrati, Božić, Krstanović