Lokomotiva - Istra 1:0

Lokomotiva i Istra odigrali su 30. kolo u Kranjčevićevoj. Nakon svega tri dana od gostovanja u Parku mladeži, Lokosi su dočekali i pobijedili Istru 1961 rezultatom 1:0 pogotkom Ali Karimija u sudačkoj nadoknadi.

Prvo poluvrijeme utakmice Lokomotiva i Istra su vodili rovovsku bitku na sredini terena. Nažalost zbog ozljede koljena Siniše Rožmana u 15. minuti susreta, trener Tokić biva prisiljen učinii prvu izmjenu, te je umjesto Rožmana na poziciju lijevog beka ušao Valentić. Nismo vidjeli neku izraženu priliku niti pokušaj realizacije već tvrdu utakmicu na sredinu terena u kojoj nismo vidjeli veću prigodu niti jedne momčadi.

U nastavku utakmice također smo gledali izjednačenu utakmicu bez nekih većih prilika s jedne ili druge strane. No u sudačkoj nadoknadi Ćorić je izveo korner te sjajno našao Karimija koji bez većih problema glavom šalje loptu u gol za svoj prvijenac za Lokomotivu i tri boda Lokomotive.

LOKOMOTIVA - ISTRA 1:0

90+2' 1:0 za Lokomotivu, strijelac ALI KARIMI

Lokomotiva: Šemper, Karačić, Majstorović, Rrahmani, Rožman, Karimi, Šunjić, Chiquinho, Bočkaj, Grezda, Antunović
klupa: Filipović, Valentić, Kolinger, Halilović, Cekici, Ćorić, Mihaljević