Lokomotiva - Hajduk 2:0

Nakon vikend stanke zbog odigravanja nacionalnih reprezentacija, nastavio se HNL, gdje smo u sklopu 11. kola odigrali protiv Hajduka u Kranjčevićevoj, te smo po prvi puta pod palicom trenera Gorana Tomića pobijedili Hajduk golovima Drožđeka i Uzunija!

Od samog početka susreta Lokosi su djelovali konkretno, suvereno u obrani, opasni u napadi. Bez srljanja su čekali svoje šanse iz kontranapada. Lokomotiva je povela nakon krasne akcije u 26. minuti, Drožđek je potegnuo loptu od centra prema šesnaestercu, zatim odigrao dupli pas s dobro postavljenim Uzunijem i zabio svoj prvijenac u HNL-u! Utakmicu smo ispratili s 1:0 za Lokomotivu. U nastavku je sjajni Uzuni postavio konačnih 2:0

LOKOMOTIVA - HAJDUK 2:0

26' 1:0 za Lokomotivu, strijelac Domagoj Drožđek
69' 2:0 za Lokomotivu, strijelac Myrto Uzuni

početna postava: Grbić, Datković, Lecjaks, Radonjić, Ivanušec, Drožđek, Uzuni, Kastrati, Jakić, Karačić, Majstorović
klupa: Hendija, Hujber, Halilović, Babić, Smoljo, Burić, Krstanović