Lokomotiva - Cibalia 4:1

U Kranjčevićevoj smo otvorili 27. kolo protiv Vinkovačke Cibalije i upisali visoku pobjedu od 4:1.

S ponosom predstavljamo kako od današnje utakmice imamo nove klupe i sjedalice za rezervne igrače i stručni stožer, detalje pogledajte ovdje.

Već u prvoj minuti susreta Rožman je poslao reciznu dugu loptu prema Antunoviću, koji lijepo dodaje za Grezdu. Grezda se našao u izglednoj situaciji i tada branič Cibalije čini prekršaj u svom šesnaestercu. Precizan s bijele točke bio je Josip Ćorić, koji u trećoj minuti susreta dovodi Lokose u vodstvu. U nastavku je Lokomotiva i dalje prijetila, vrijedi spomenuti sjajan pokušaj glavom Frana Karačića, koji se odlično našao u prilici nakon ubačaja, no međutim vratar Cibalije brani. U trideset petoj minuti Antunović je opet dobro proigrao Grezdu visokom loptom, no Grezda nije uspio postići pogodak. Tako da smo ispratili prvo poluvrijeme s rezultatom 1:0 za Lokomotivu.

LOKOMOTIVA - CIBALIA 4:1

3' 1:0 (11m) strijelac Josip Ćorić iz kaznenog udarca
47' 2:0  strijelac Jan Doležal
51' 3:0 strijelac Eros Grezda
63' 4:0 strijelac Petar  Bočkaj
87' 4:1 Glavica postiže počasni zgoditak

Lokomotiva: Šemper, Karačić, Rožman, Majer, Antunović, Rrahmani, Ćorić, Grezda, Šunjić, Bočkaj, Majstorović
klupa: Filipović, Karimi, Cekici, Chiquinho, Doležal, Capan, Mihaljević