Lokomotiva - Cibalia 2:1

U zadnjoj utakmici sezone dočekali smo vinkovačku Cibaliju u Kranjčevićoj. Od početka susreta Lokomotiva je imala dominaciju posjeda lopte te stvarala prilike, no obrana gostiju stajala je čvrsto te smo prvo poluvrijeme ispratili bez golova.
U nastavku se pomalo otvorila utakmica, Lokosi su poveli u 74. minuti susreta velemajstorskim golom Lovre Majera. Naredne minute dosuđeni je kazneni udarac zbog igranja ruke igrača Lokomotive. No Lokomotivin Hendija pročitao je udarac Barišića te obranio kazneni udarac. No svega par minuta kasnije, točnije u 79. minuti Barišić je iz igre postigao efektan pogodak za izjednačenje.
U 82, minuti Tomislav Valentić je lijepim pogotkom postavio konačni rezultat od 2:1, za sedmu pobjedu Lokosa u osam zadnjih utakmica.

Ovim rezultatom Cibalia je potvrdila zadnje mjesto na ljestvici. Ovim putem pozdravljamo naše sportske prijatelje iz Vinkovaca uz želje da se što prije vrate u prvoligaško društvo.

LOKOMOTIVA - CIBALIA 2:1

73' 1:0 za Lokomotivu, strijelac Lovro Majer
76' 1:1 Barišić postiže pogodak za izjednačenje
82. 2:1 Tomislav Valentić postavlja konačni rezultat