Lokomotiva - Cibalia 1:3

U 18. kolu ugostili smo HNK Cibaliju u Kranjčevićevoj. Naši djelatnici su velikim naporima omogućili da teren koliko toliko bude optimalan za igru, tako da je pri početku susreta protok lopte bio dobar. U prvom dijelu Cibalija je imala mali pritisak prema vratima Lokomotive, no obrana Lokootive je bila skoncetrirana i pravovremena. Obje momčadi imale su po jednu pogođenu stativu. No u 36. minuti Cibalija je nakon izvedenog kornera povela pogotkom glavom Frane Ikića. Do kraja prvog dijela Lokosi su imale dvije izgledne prilike, no nažalost prvo poluvrijeme smo ispratili s rezultatom 0:1 za Cibaliju.

U drugom poluvremenu Lokosi su maksimalno krenuli po izjednačenje i pobjedu. Ofenzivni pristup se usplatio jer u 75. minuti Lokosi su izjednačili preko Kolingera. Međutim u zadnjih deset minuta susreta gosti su imali dvije brze kontraakcije gdje su preko Štrkalja i Galića doveli Cibaliju do pobjede 1:3.

LOKOMOTIVA -CIBALIA 1:3

36' 0:1 strijelac Frane Ikić
75' 1:1 strijelac Dennis Kolinger
81' 1:2 strijelac Štrkalj
88' 1:3 strijelac Galić

početna postava: Šemper, Musa, Kolinger, Majstorović, Barić, Burić, Šunjić, Majer, Ivanušec, Krstanović, Radonjić
klupa: Hendija, Datković, Soldo, Hujber, Oluić, Krajinović, Hujber