Dino Halilović: Spremni smo za velike stvari!

Dino Halilović pristigao je ovo ljeto iz Istre 1961. S uvjetno rečeno - manjom minutažom Dino iz utakmice u utakmicu pokazuje svoju kvalitetu, odgovornost i čvrstinu u obrani te tehniku, talent i nogometnu inteligenciju pri kreiranju ofenzivnih akcija. Te pritom strpljivo čeka svoju priliku i minutažu iz "drugog plana". Protiv Gorice je postigao prvijenac, i to ne bilo kakav gol, nego pravi projektil s više od dvadeset pet metara!

Dino poručuje:

"Najprije bi volio reći da čestitam dečkima na odličnoj utakmici! Pobijedili smo 3:0 jako dobrog protivnika u gostima i pokazali još jednom da smo spremni za velike stvari!
Sretan sam sto sam postigao svoj prvi gol i pomogao svojim suigračima da ostvarimo pobjedu.
Gol posvećujem svojoj obitelji i prijateljima koji su uvijek uz mene. Nastaviti ćemo se truditi i trenirati kao i do sada i vjerujem da ćemo nastaviti pružati ovakvu igru!"